Maddona feston 56-vjetorin
Këngëtarja e muzikës pop Maddona, feston 56-vjetorin. Ajo ka shitur mbi 300 milionë disqe dhe është artistja e parë femër që ka arritur kuotën e 5 milionë disqeve të shitura vetëm nëpërmjet një albumi.

Maddona ka thyer mjaft tabu në botën e spektaklit dhe muzikës, duke u bërë muzë frymëzuese për shumë të rinj. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 17:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori