“Ma hiqni këtë, e kam pas”, habit reagimi i Shpatit për Afërditën
Ka qenë ndër më të komentuarat në media lidhja e Shpat Kasapit dhe Afërdita Dreshajt. Por shumë bujë bëri edhe ndarja e çiftit që ishte në qendër të vëmendjes asokohe. Tanimë kanë kaluar 5 vite dhe Afërdita është e martuar me hokeistin çek Jakub Kindl ndërsa Shpati ka vazhduar jetën e tij duke u përfolur shpeshherë për ndonjë lidhje të re por asgjë konkrete.

Këngëtari ishte i ftuar dje në "Shiko kush luan" ku gjatë një loje duhej të zgjidhte një vajzë për t'u martuar dhe kur iu shfaq foto e Afërditës, Shpati habiti me reagimin.

"Ma hiqni aman këtë e kam pas", tha këngëtari i cili mesa duket pas ndarjes as nuk dëshiron t'ja shohë më fytyrën ish-të dashurës shkruan xing.al.

Kujtojmë që pak kohë më parë Shpati e kritikoi Afërditën për faktin që u martua me një të huaj, duke u shprehur se kështu ajo nuk po ruan origjinën shqiptare.
Shtuar më 11/11/2018, ora 23:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori