Lupçe e këshillon Ambrën si… vëlla!
Pëlqej
Marrëdhënia e Ambrës me Elsamedin i ka bërë përshtypje Lupçes dhe ai ka edhe këshilla për Ambrën.

Ai i thotë që t’i qëndrojë sa më pranë partnerit dhe të luajë me të dhe këto këshilla, thotë, se po ja jep si vëlla.

“Bëj kështu si të them unë dhe ke për të fituar ose ti ose unë. Vetëm më dëgjo mua se nuk të flas për të keq. Unë të dhashë këshillë, se si e merr ti është puna jote”, i thotë Lupçe Ambrës.
Shtuar më 19/05/2017, ora 13:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori