Lupçe "dhunohet" nga tre djemtë problematikë
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Lupçja është një prej banorëve të Big Brother që i pëlqen të vërë në lojë të tjerët, por këtë herë ai është “dhunuar” nga pjesa tjetër e banorëve.

Danjeli, Damiano dhe më pas edhe Olsi, e rrëzojnë dhe e mbajnë të shtrirë ndërsa me një makinë rroje i presin qimet e këmbëve.

Ideja duket se është e Danjelit, i cili pasi ndihmon Lupçen dhe Damianon që të shkundin tapetin, shkon brenda në shtëpi dhe merr makinën rroje.
Shtuar më 20/04/2017, ora 15:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së