E FUNDIT/ Interi "zbret me këmbë në tokë" Juventusin (VIDEO)
Lumturohuni për të, Anjeza Shahini shtatzanë për herë të parë

Ditën e sotme këngëtarja e mirënjohur shqiptare Anjeza Shahini nëpërmjet një postimi në faqen e saj zyrtare në instagram zbuloi se është në pritje të ëmbël.

Në një foto të postuar me bikini ajo shkruante : “Does my bump look big in this?( A duket barku im i rrumbullakosur) Kërkoj ndjesë për mungesën miqtë e mi por siç e shihni kam qenë pak e ngarkuar.

Anjeza Shahini është e martuar me diplomatin anglez Paul Edward Conolly më 7 Shtator të 2015-ës dhe momentalisht jetojnë në Angli shkruan bordo.

Siç ajo ka lajmëruar është në javën e 20 të shtatzënisë dhe ne i urojmë një shtatzëni të mbarë.
Shtuar më 03/11/2018, ora 21:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori