Luksi i mbretërorëve, kush nga princeshat është më e pasur?
Ju kishte lindur ndonjëherë pyetja se kush është më e pasur Meghan apo Kate?

Dy Dukeshat janë shumë të ndjekura dhe gjithnjë tërheqin vëmendjen e mediave në daljet e tyre publike.

Kate edhe para se të bëhej dukeshë, ishte e pasur pasi familja e saj ka një biznes me vlerë prej 50 milionë dollarë dhe vetëm Kate i takojnë 10 milionë dollarë.

Ndërsa Meghan Markle ka një pasuri prej rreth 5 milionë dollarësh, përfshirë këtu honoraret nga rolet në serialin “Suits” dhe filmin “Remember Me”.

Shtuar më 25/05/2020, ora 21:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori