Luks dhe shumë shije, kjo është shtëpia e Sinanit dhe Andrrës (FOTO LAJM)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani kanë krijuar familjen e tyre të re duke iu përkushtuar plotësisht djalit të tyre, Ansi.

Çifti edhe pse sju pëlqen të flasin shumë për jetën e tyre familjare dhe çfarë ndodh në shtëpinë e tyre të re, ndonjëherë ata e lëshojnë dorën.

Por gjatë njw emisioni në TVSH, Sinan Hoxha dhe Andrra Destani kanë zbuluar një pjesë të shtëpisë ku jetojnë.

Shihet se çifti kanë preferuar ngjyrat e zezë dhe e bardhë për arredimin e shtëpisë me një stil modern. /albeu.com/
Shtuar më 22/03/2018, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori