"Lugina Ujqërve" vjen në Vizion Plus
Lugina Ujqërve - Kurtlar Vadisi
Seriali më i shikuar në Turqi dhe jashtë saj, "Lugina Ujqërve" do të fillojë së transmetuari së shpejti në Vizion Plus.

Seriali i ri i cili ka thyer të gjitha rekordet e mundshme në Turqi, do të transmetohet në Vizion Plus menjeherë pas përfundimit të serialit "Jetë e Dyfishtë" dhe pritet të arrijë shikueshmërinë më të lartë se të gjithë serialet që aktualisht transmetohen në televizionet shqiptare.

Ky serial përbëhet nga gjithsej 8 sezone deri më tani, ndërsa akoma është në prodhim. /albeu.com/
Shtuar më 29/05/2012, ora 13:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori