Lufta me Parkinsonin, Michael J Fox rikthehet nė ekran
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Pas 12 vitesh shkėputje Michael J Fox do tė luajė nė njė komedi tė re televizive tė bazuar nė sėmundjen e tij tė Parkinsonit. Ylli i sagės “Kthim nė tė Ardhmen” do tė interpretojė babain e tre fėmijėve qė po pėrballen me ērregullimin e sistemit nervor. Televizioni “NBC” e vlerėsoi Fox si personazh mėse tė pėrshtatshėm pėr komedinė.“Nuk kam asnjė dyshim qė personazhi qė do tė krijojnė ai dhe familja rreth tij do tė identifikohen menjėherė dhe do tė dhurojnė tė qeshura”, deklaroi Robert Greenbaltt, drejtues i programeve nė NBC. Nė vitet e fundit, aktori ėshtė kthyer gradualisht nė televizion duke luajtur role nė serialet “Boston Legal” dhe “The Good Wife”. /albeu.com//
Shtuar më 21/08/2012, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.