Luana zbulon sekretin më të madh të Marinës
Sot janë dy moderatore mjaft të dashura dhe pa asnjë dyshim motrat më joshëse në Shqipëri.

E ftuar këtë mbrëmje për të promovuar edhe klipin e ri “Mi Dhe Flakë Mallit Tim”, Luana do të zbulojë një sekret të madh për motrën, Marina.

E kishim dëgjuar që ajo e thërret atë “lali”, por nuk e dimin që Marina kishte rrahur edhe djem kur ishte e vogël.

Marina kur ka qenë e vogël ka rrahur djem, po ta them edhe një herë këtë”, thotë moderatorja. /albeu.com/
Shtuar më 09/06/2018, ora 13:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori