Luana Vjollca vjen me artileri të “rëndë”, tregon skenën e projektit të ri

Pëlqej
Luana Vjollca i është përkushtuar me mish e me shpirt karrierës këto kohë, dhe jo pa arsye.

Kjo pasi ajo ka rreshtuar disa suksese të njëpasnjëshme, dhe këtë herë pritet të bëjë të njëjtën gjë, por e ka lënë publikun në pritje.

Luana ka ndarë një foto nga skenografia e emisionit që do të shfaqet sëshpejti në ekran.

Detaje nuk dihen por diçka na ka garantuar Luana, se shumë shpejt do e rishohim në ekran. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2018, ora 23:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori