Luana Vjollca tërbon fansat, bën twerk në mes të koncertit (VIDEO)
Pas publikimit të projektit të fundit muzikor Luana Vjollca duket se po i shijon shumë këto ditë të nxehta vere. Si gjithmonë ajo di të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.

Luana ka qenë e ftuar në një koncert në Ferizaj, ku ka ngritur atmosferën me performancën e saj të zjarrt.

Moderatorja ka publikuar pak minuta më parë disa video, ku shihet se si e veshur me një veshje transparente bën twerk në mes të skenës.

Ajo ka kthyer të pasmet dhe ka filluar duke kërcyer, ndërkohë që në sfond dëgjohen brohorimat e njerëzve. /albeu.com/
Shtuar më 29/07/2018, ora 18:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori