Luana Vjollca në bashkëpunimin e radhës me Genën
Prej disa kohësh Luana Vjollca i ka hyrë seriozisht profesionit si këngëtare e po publikon këngë njëra pas tjetrës.

Pas këngës">këngës "Benzina", këtë herë Luana do të vijë me bashkëpunim.

Sipas Prive, këngëtarja do të bashkëpunojë me Genën në një baladë me temë dashurie.

Për klipin dhe titullin e këngës">këngës nuk është vendosur ende megjithatë kjo këngë me siguri do jetë ndër më të bukurat e stinës së vjeshtës. /albeu.com/
Shtuar më 17/09/2017, ora 10:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori