Luana Vjollca kopjon hapur Kim Kardashian (FOTO LAJM)

Luana Vjollca e afishon me shumё krenari veshjen e fundit nё Instagram. Njё komplet, bluzё “crop top“ me njё krahё, dhe njё fund tё ngushtё pas trupit e tё carё deri lart qe ekspozon bollshёm kёmbёn, i cili ka tё njёjtёn ngjyrё.

Tek Luana, ajo ёshtё jeshile e thellё; por saktёsisht tё njёjtёn gjё ( vetёm se nё ngjyrё tjetёr) ia kemi parё yllit tё reality show-t, Kim Kardashian, femra pёr tё cilёn sot flet e gjithё bota.

Dhe mesa duket, nuk ёshtё aspak hera e parё qё moderatorja “kopjon“ mё tё famshmen e klanit Kardashian.

Pёrpara disa kohёsh ajo u shfaq me njё kanotjere seksi dhe pantallona shik sportive, pak pasi tё njёjtёn gjё kishte veshur Kimi, njё herё tjetёr mё flokёt tё drejta e tё verdha mbi shpatull sic i mbante ca kohё edhe seks simboli amerikan shkruan bordo, apo atёherё nё plazh, kur pozonte njёsoj si ajo me rrobebanje tё ngjashme tё bardha. Luana, cfarё po kёrkon tё na thuash?
Shtuar më 05/10/2018, ora 22:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori