Luana Vjollca akuzon rëndë Marinën (FOTO LAJM)

Pëlqej
Marina Vjollca ka disa ditë që është në pushime bashkë me Getoarin në Miami.

Nga atje ajo ka postuar në instagram një foto nga pushimet e saj. Ajo shfaqet e bukur dhe ndërkohë na tregon pamjen me të cilën është zgjuar.

Por ajo që nuk pritej është komenti i motrës së saj Luanës, ku duket se e ka “akuzuar” se e ka kopjuar.

Ajo ka shkruar: “Kopjace”, pasi edhe ajo ka publikuar në Instagram disa foto duke pozuar njësoj. Sigurisht mes motrash lejohen shaka të tilla.
/albeu.com/
Shtuar më 19/06/2017, ora 10:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori