E FUNDIT/ La pas 7 fëmijë, koronavirusi i merr jetën pacientes tek Infektivi
Luana vesh gjithmonë të njëjtat këpucë? Moderatorja tregon koleksionin (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur Luana Vjollca është padyshim një prej figurave më të përfolura në mediat rozë.

Përveç kritikave mbi peshën e saj e cila u komentua edhe si shtatzani nga shumë fansa, kritikët ditët e fundit kanë aluduar se Luana vesh gjithmonë të njëjtat këpucë me takë, ngjyrë bezhë.

Moderatorjja e ka përgënjeshtruar lajmin dhe rezulton se Luana vesh të çdo javë këpucë të reja, por që ngjasojnë me njëra-tjetrën, pavarësisht se mund të ketë tjetër nuancë, material apo edhe koncept.

Në një video të publikuar në Instagram Story, Luana ka shfaqur tre palë këpucë nga koleksioni i saj, të cilat nuk janë të njëjta por ngjasojnë shumë./Albeu.com/

Shtuar më 30/03/2017, ora 15:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori