Luana trullos fansat, tregon për herë të parë tatuazhin provokues (FOTO LAJM)

Pëlqej
Luana Vjollca është ndër ato personazhe të ekranit që ose e duan shumë ose e kanë inat.

Ditët e fundit atë e kemi parë në shumë media online për shkak të projektit të fundit që solli me këngëtarin e mirënjohur Bujar Qamili.

Ama prej disa ditësh ajo është në pushime dhe i ka mbushur rrjetet sociale me foto provokuese.

Këtë herë Luana është shfaqur si gjithmonë provokuese dhe me rroba banje, duke ekzspozuar kështu dhe tatuazhin në vendin intim.

Ato duken si yjë, por të padallueshëm mirë. /albeu.com/

Shtuar më 13/07/2018, ora 23:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori