Luana shokon fansat: Po këtë surrat çfarë e ke?! (FOTO LAJM)

Pas pushimeve nga ku postoi foto që dogjën rrjetin dhe u komentuan shumë, Luana Vjollca është rikthyer në Tiranë për të vazhduar punën për këtë sezon të ri televiziv.

Moderatorja ka postuar sot një foto ku shkruan se po shkon në zyrë dhe se është gati për sezonin e ri.

Mirëpo fansat janë hedhur direkt duke komentuar pamjen e Luanës e cila duket shumë ndryshe në këtë foto, shkruan Xing.

"Qenke zgju keq sot", "Po kete surrat ce ke?", "Po kjo kush eshte", janë disa nga komentet. /albeu.com/

Shtuar më 13/09/2018, ora 10:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori