Luana shfaqet provokuese dhe pa make-up! (FOTO LAJM)

Luana Vjollca është ndër moderatoret e cila në çdo dalje televizive shfaqet seksi dhe me forma gati perfekte. Shumë mbase nuk e pëlqejnë por faktet tregojnë se më shumë e duan.

Jo më kot është shqiptarja e tretë që ka arritur të ketë mbi 1 milion ndjekës në Instagram.

Moderatorja së fundmi ka postuar një foto në “Insta Story”, ku shihet në palester teksa tregon format seksi.

Ajo shfaqet krah kampiones së fitnesit, Geta Beqa. Ehh, vajzat po ''çmendin'' rrjetin, njëra më seksi se tjetra.
Shtuar më 02/02/2018, ora 09:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori