Luana prezanton makinën e saj super të shtrenjtë: E bukura dhe bisha (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ajo zakonisht nuk preferon ti ekspozojë gjërat e shtrenjta që ka edhe pse duhet thënë se luksi nuk i mungon.

Por makinën se kishte nxjerrë ndonjeherë Luana si këtë herë.

Luana Vjollca ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku u prezanton fansave të saj makinën e shtrenjtë.

Foto janë bërë gjatë dasmës së motrës së saj, që u mbajt në muajin shtator, por Luana ka preferuar t’i bëjë publike sot.

Nuk e dimë se çfarë ka dashur të tregojë, makinën apo format e saj trupore, megjithatë bashkangjitur pamjes ajo ka shkruar:

E bukura dhe bisha”. /albeu.com/
Shtuar më 05/12/2017, ora 22:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori