Luana nuk ka të ndalur, prezanton projektin e ri që po vjen

Pëlqej
Emisioni i suksesshëm i Luana Vjollcës, "Shiko Kush Luan", ka përfunduar mbrëmjen e kaluar, për të rinisur sërish ndoshta në tetor. Luana në fund të emisionit premtoi se do të rikthehet së shpejti me një projekt të ri.

Por mesa duket këtë herë ky projetk do të cijë në fushën e muzikës, dhe këtë e ka thënë vetë Luana.

Gjëra të reja po vijnë, ka shkruar ajo bashkangjitur adresës së saj në Youtube.

Mbetet vetëm të presim. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 23:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori