Luana merr dhuratën e mrekullueshme në derën e shtëpisë

Moderatorja e njohur Luana vjollca është një ndër personazhet më aktivë në rrjetin social Instagram, ku ndan me fansat e saj pothuajse çdo gjë nga përditshmëria.

Jo vetëm momentet në punë apo rutinën e përditshme, moderatorja herë pas here tregon edhe surprizat e ëmbla që merr nga ndjekësit e saj.

Së fundmi, ajo është surprizuar tek dera e shtëpisë nga një fanse e zjarrtë, e cila i kishte dhuruar një filxhan, një bllok, një stilolaps, disa cokollata dhe shënime të vogla ku i shprehte dashurinë xing.al.

"Je fansja më e mirë në botë! Shpirti im që ma mbushe zemrën plot. Të dua."- shkruar Luana në postimin ku i bën tagg fanses së saj.
Shtuar më 01/12/2018, ora 16:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori