Luana ka diçka për t'ju thënë fansave të saj (FOTO LAJM)

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca, është biondina më simpatike që shohim në televizionet shqiptare.

Ajo çdo herë është në qendër të vëmendjes.

Së fundmi Luana e veshur me një fustan jeshil me lule ka bërë një dedikim për ndjekësit e saj.

“Një milion e 100 mijë puthje reale për ju”, ka shkruar bukuroshja Vjollca në mbishkrimin e fotografisë.

Shumë shpejt Luana ka premtuar se do të sjellë projekte të reja muzikore. /albeu.com/

Shtuar më 21/05/2018, ora 09:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori