Luana gati për projekte të reja, në formë si asnjëherë (FOTO LAJM)

Moderatorja Luana Vjollca kohët e fundit është kthyer në një uragan të vërtetë.

Pasi mbylli me sukses sezonin e parë të emisionit "Shiko kush luan:, moderatorja sexy iu dedikua me kohë të plotë vetes dhe relaksit.

Ajo ka paralajmëruar se do të rikthehet me një projekt të ri muzikor. Por deri më tani nuk ka asnjë sinjal.

Luana ka publikuar një fotografi në Instagram ku sërish e ka quajtur veten një kek të ëmbël me mollë.

Epo s'ka faj sepse ajo duket në formë si gjithnjë. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2018, ora 16:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori