Luana fiton “betejën” kundër Ermalit me shifra të frikshme

U duk si një shaka por vërtet që shkëndijat e para kanë nisur mes Luanës dhe Ermalit.

Ata e kanë kthyer zyrtarisht tashmë luftën në një betejë televizive, sepse emisionet e tyre transmetohen në të njëjtën fashë orari në televizion.

Moderatorja ka postuar në rrjetet siociale shifrat e shikueshmërisë.

Nga tabela duket se emisioni i saj ka fituar bindshëm ndaj të tjerëve. Ermali nga i pari në listë është zhvendosur i treti. /albeu.com/
Shtuar më 04/11/2017, ora 23:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori