Luana edhe në borë me grim profesional (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare, Luana Vjollca, është duke kaluar disa ditë pushime dimërore në St Moritz, një nga vendet më të shtrenjta për ta kaluar pushimet dimërore, i cili gjendet në Zvicër.

fotot e fundit që Luana ka hedhur në Instagram, ajo dukej tejet tërheqëse.

Shumë pëlqime dhe komente pozitive kanë marrë fotot nga fansat e saj por ajo që bie në sy është se në të gjitha fotot e publikuara Luana ka bërë grim dhe është e kuruar.

Luana është nën shoqërinë e të dashurit të saj Krenar Çoçaj. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 12:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori