Luana e prerë dhe xheloze: Zgjidh kush është bisha e vërtetë!

Pëlqej
Midis Luanës dhe Marinës gjithmonë ka pasur një lidhje të ngushtë.

Prej kohësh në të njëjtin ambient pune, ata janë bërë më shumë shoqë se kurrë.

Edhe për këtë Luana është goxha xheloze.

Teksa Marina ka publikuar një fotografi me Getoarin dhe e ka quajtur "Bisha ime',Luana i ka shrkuar prerë poshtë fotos: Zgjidh tani kush është bisha.

"Ti je bisha e vajzave"-i është kthyer Luana tërë diplomaci. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 21:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori