Luana dhe Marina kush? Mbesa e tyre tund rrjetin me fotot bombastike (FOTO LAJM)

Jori Paloka, një nga vajzat sexy që është bërë pjesë e medias rozë për shkak të lidhjes që ka me moderatoret Marina dhe Luana Vjollca, duket se di ta zhfrytëzojë më së miri faktin që është bërë fenomen në Instagram.

Njësoj si tezet, Jori Paloka është shumë aktive në Instagram ndërkohë që nuk kursehet në fotografitë që poston përditë shkruan albeu.com.

Jori ndër të tjera duket se është edhe një vajzë që udhëton shumë ndaj mund ti gjesh shumë fotografi në vende si Parisi apo Firence.

Për më tepër mund të ndiqni fotografitë në galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Shtuar më 06/04/2018, ora 16:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori