Luana dhe Marina kanë një gjë ndryshe, moderatorja e zbulon për herë të parë
Pëlqej
Marina dhe Luana janë padyshim dy nga motrat më të famshme në Shqipëri.

Në emisionin e fundit të "Shiko kush luan", Luana zbuloi një detaj që nuk dihej për Marinën.

Moderatorja tregoi se Marina e ka më të vogel numrin e këmbës se ajo. Luana e ka numrin 38-a">38-a ndërsa Marina 35-a.

Luana tregoi se Marina e ka problem këtë pasi është numër shumë i vogël. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2019, ora 16:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori