Luana dhe Adriani ribashkohen?
Luana Vjollca dhe Adrian Gaxha duket te jene kthyer ne krahet e njeri tjetrit.

Luana e cila aktualisht eshte angazhuar ne prezantimin e festivalit modern “Top Fest”, ka hedhur ne profilin e saj ne FB disa foto te reja, ku shfaqen edhe kafshet e Adrianit, qeni Simba, dhe macja Tesi, ndersa ka shenuar ne status se gjendet ne Shkup.

Të dy janë shumë te perfolur, sidomos per ndarje e ribashkime
Adrian Gaxha kohët e fundit është përfolur për një lidhje me kengetaren maqedonase Simona Poposka.

Për Luanen dhe Adrianin veren e shkuar, flitej se ishin fejuar por që pas disa muajshë u ndanë. Kësaj radhe, nëse vërtetë janë pajtuar, urojmë që lidhja e tyre të ecë mbarë.
Shtuar më 27/04/2012, ora 16:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori