Luajti rolin e mamasë së Florit, çfarë bëhet sot me aktoren e "Njerëz dhe Fate"

Askush në Shqipëri nuk e harron dot serialin e famshëm "Njerëz dhe fate", madje ai rikthehet shpesh në televizonet shqiptare edhe sot.

Kasti i mrekullueshëm i aktorëve dhe sigurisht situata shqiptare në vitet 90 ishin padyshim arsyet kryesore pse ky serial ndiqej kaq shumë.

Një prej këtyre roleve është edhe personazhi i Dritës, gruaja e shtëpisë së familjes Guri, emri i të cilës është Pavlina Mani.

Aktorja u largua me familjen e saj në Shtetet e Bashkuara, ku jeton dhe sot prej 16 vitesh.

Për më tepër mund të ndiqni galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2018, ora 23:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori