Lori Hoxha vjen nga Londra dhe surprizon mamanë për ditëlindje (FOTO LAJM)

Presidentja e Top Medias, Vjollca Hoxha ditën e sotme feston 50 vjetorin e saj të lindjes.

Dhe pikërisht për këtë Lori ka udhëtuar nga Lodra që të vijë të suprizojë të ëmën.

Sapo ka hyrë mesnata, e bija, Lori, e ka surprizuar Vjollcën në ambientet e një lokali, duke i sjellë një tortë shumë të këndshme me qirinjtë me numrin 50.

"Buzëqesh gjithmonë ma"- shkruan Lori krahas postimit ku Vjollca shfaqet e lumtur nga surpriza e ëmbël. /albeu.com/
Shtuar më 23/03/2019, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori