Lori Hoxha pranon sfidën e “kovës me akull”
Lori Hoxha ka pranuar sfidën për të hedhur një kovë me ujë me akull në kokë, një nismë mbarë botërore për të ndihmuar personat që vuajnë nga ç’rregullimi ALS, Skleroza Laterale Amiotrofike, një sëmundje që prek trurin dhe palcën kurrizore. Sa i takon kësaj çështje, ajo ka bërë me dije se edhe ka kontribuar dhe se kjo nuk ishte thjeshtë për një show. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2014, ora 17:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori