Lori Hoxha poston foto me stilin e viteve '90, por ja si e ngacmon Sara (FOTO LAJM)

Trashëgimtaret e Top Medias Lori dhe Sara Hoxha, postojnë vazhdimisht foto në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë komentet edhe nga njëra-tjetra.

Në fakt më shumë se komente, ato janë ngacmime që bëhen mes motrash.

Së fundmi Lori ka postuar një foto në Instagram ku duket me fokë kaçurrela dhe shkruan se ësht♪7 veshur me stilin e viteve '90.

Por nuk ka kaluar pa u ngacmuar nga motra Sara e cila e ka pyetur Lorin se me çfarë i ka bërë flokët kaçurrela me difuzor apo me llak?

Nuk ka vonuar përgjigjia e Lorit ku i ka thënë se është zgjuar e tillë. "I woke up like this" shkruan Lori Hoxha, një shprehje e famshme kjo e këngëve të Beyonce. /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2017, ora 11:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori