Lori Hoxha me Lamborghini prej ari? (FOTO LAJM)

Ka mjaftuar vetëm një foto që ta postojë në Instagram, që të bëjë ndjekësit të zihen me njëri-tjetrin sa i takon një Lamborghini. Bukuroshja Lori Hoxha është shquar gjithmonë për klasin e saj, e ndërsa e veshur plot stil ajo ka pozuar para kësaj makine super të shtrenjtë.

E ndërsa ndjekësit jepnin vlerësimet e tyre nëse ka apo jo mundësi për të blerë një makinë të tillë, ajo i'a ka shuar kureshtjen shumë shpejt.

Lori ka shkruar se makina nuk ështe e saja dhe se nuk po e shet si të tillë. Për të, ishte mjaft e bukur për një foto. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2014, ora 15:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori