Lori Hoxha ia kalon Arminës e Aurelës, ja çfarë i shkruan Stefano Gabbana (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Pas bukurosheve mjaft të komentuara në rrjetet sociale, Aurela Hoxhës dhe Armina Mevlanit, një tjetër fashioniste shqiptare ka tërhequr vëmendjen e stilistit të Dolce&Gabbana-s, Stefano Gabbana.

Stilisti i markës prestigjioze ka komentuar në foton e Lori Hoxhës në Instagram, ku ajo shihet e veshur me një palë kominoshe.

Mesa duket veshja e saj i ka tërhequr vëmendjen stilistit, i cili komentoi disa emoji zemrash. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2017, ora 10:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së