Lori Hoxha gjithmonë në formë, poston foton perfekte

Pëlqej
Lori gjithmonë bën përshtypje me mënyrën si ajo vishet.

Ajo edhe këtë herë ka postuar në Instagram një fotografi ku duket shumë fashion dhe në formë.

Trashëgimtarja e Top Channel e ka realizuar këtë fotografi gjatë darkës ku kanë qenë pranishme blogere të njohura për nder të ardhjes së make-up artistit me famë botërore, Ariel. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2017, ora 16:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori