Lori Hoxha flet për kohën e ‘Dancing with the Stars’ isha në krizë
Lori Hoxha është ndër femrat më stil dhe të pëlqyera në botën e showbiz-it në vend. Lori gjithmonë ka treguar se është e aftë dhe mund t’ia dalë edhe pa patur nevojë për emrin që ka krijuar familja e saj.

Ajo ka dashur tu tregonte njerëzve se nuk është vetëm ajo vajza e pasur por se kur e do diçka apo beson tek energjia mund t’ia dalësh.

E ftuar në emisionin e Bora Zemanit, “Guximtaret”, ajo u pyet për eksperiencën që kaloi në “Dancing with the Stars 4”. Lori tregoi se ishte një kohë të cilën e etiketoi si një krizë ekzistenciale dhe as ajo vetë nuk kuptonte se ku përkiste pasi shumë persona e asocionin me diçka që nuk ishte.

Ajo u shpreh se ishte nje mundësi ku ajo mund tu tregontegjithëve se nuk dëshiron të asociohej me atë që ka apo familjen e saj por që ka karakteristikat e saj.

Ajo u shpreh se ishte nje mundësi ku ajo mund tu tregontegjithëve se nuk dëshiron të asociohej me atë që ka apo familjen e saj por që ka karakteristikat e saj. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2018, ora 15:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori