Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari i japin fund lidhjes 6 vjeçare?
Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha dhe partneri i saj Vis Bajraktari kanë bërë sot e vite më parë bujë me lidhjene tyre që mesa duket , po i vjen ose i ka ardhur fundi.

Lori dhe Visi nuk ndiqen më në rrjetin social Instagram dhe kanë nisur thumbimet nëpërmjet postimeve në Instastory.

Kështu ka qenë Visi ai që i ka zhdukur të gjitha postimet me Lorin duke mos lënë asnjë foto me të.

Nga ana tjetër në rrjet kanë nisur fjalët se Lori ka nisur një lidhje të re? A është e vërtetë? /albeu.com/
Shtuar më 12/03/2019, ora 16:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori