Loredana shtatzënë, Mozzik do të bëhet baba?
Mozzik dhe e dashura e tij, Loredana Zefi duket se kanë gati një surprizë të madhe.

Ata presin një fëmijë.

Ky do të jetë fëmija i parë për të dy. Kohët e fundit, Loredana i është shmangur me doemos fotove të trupit në Instagram duke ngjallur më tepër dyshime.

Për t’i hedhur më shumë benzinë zjarrit, Loredana ka postuar vazhdimisht foto fëmijësh në Instastory.

Prive thotë se çifti pret një fëmijë, ata vetë s’thonë asgjë.
Shtuar më 09/06/2018, ora 23:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori