Loredana publikoi këngën më të fundit, por të gjithë po mendojnë se i dedikohet Mozzik (VIDEO)
Mbrëmë me të shënuar ora 00:00, Loredana publikoi këngën e re në bashkëpunim me Capital Bra.

Mirëpo, teksti i këngës del të jetë dedikim i radhës për Mozzik, duke qenë se në këngë përmend dhe vajzën, Hana.

teksti

“Mbrëmë ishim dy nga ne, Dhe unë jam pas teje pa marrë parasysh se sa larg shkon, Por nesër do të vësh re që të mungon diçka

Por, në një moment është gjithçka tepër vonë

Ti më ke zhgënjyer kështu, betohem, jam seriozeMë ke mashtruar kështu, mendoja që ti vlen

Unë isha aq e lumtur, ti zotëroje zemrën timePor tani vajza ime Hana shëron çdo dhimbje (Hana)

Po, sa shpesh kam luftuar për ty dhe për mua? (Hana)Sa herë më ke thënë se bota është e jona? (Hana)Sa herë kam ulur kokën përpara teje?

Ishte një dobësi për ty, por për mua ishte respekt.."

Këngëtarja thuhet se tashmë ka krijuar lidhje të re me reperin Zuna, por ajo vet ka thënë se janë thjesht miq.Ndërsa në anën tjetër Mozzik u shpreh dy ditë më parë se është “single” dhe do vazhdoj të jetë pasi është i fokusuar në muzikë.

Shtuar më 30/04/2020, ora 11:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori