Loredana ndryshon krejtësisht pamje, paralajmëron projektin e rradhës (FOTO LAJM)

Këngëtarja mjaft e dashur nga publiku shqiptar por jo vetëm së fundi ka publikuar projektin e saj muzikor të titulluar "Labyrinth". Klipi i këtij projekti u realizua në Kosovë, pikërisht në momenin kur Loredana akuzohej se ka mashtruar një ccift zviceran duke i marrë 700 mijë franga zvicerane.

Pak më parë, Loredana ka postuar në rrjetin social "Instagram", foto ku shfaqet si asnjëherë më parë. Me flokë kaccurela dhe me quka në fytyrë, reperja ka shkruar përkrah fotos "Çfarë po kthehet tek ju?"

Mos ndoshta Loredana po na përgatit për këngën e rradhës?
Na mbetet vetëm të presim!

Shtuar më 13/06/2019, ora 15:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori