Loredana ia bën "8 me 2" Mozzik: Asnjë femër tjetër!
Ditën e djeshme, çifti shumë i njohur i shoëbizit shqiptar, Mozzik dhe Loredana, lançuan bashkëpunimin e tyre të parë.

Kënga 'Bonnie & Clyde' u shpërnda e u pëlqye ngado, duke kaluar brenda 24 orësh 1 milionë klikime në Youtube.

Në intervistë për një gazetë zviceriane, "20 Minuten", Loredana ka rrëfyer për herë të parë eksperiencën e saj si repere e re, e cila padyshim ka korrur sukses të madh.

E pyetur nëse do të sillte bashkëpunime me persona të tjerë ajo u përgjigj "Sigurisht", mirëpo ajo çfarë ka thënë për Mozzik ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve, shkruan Xing.

Loredana ka rrëfyer se i ka vënë si kusht të dashurit të saj të mos bashkëpunojë me asnjë femër tjetër përveç saj. /albeu.com/

Shtuar më 15/09/2018, ora 14:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori