Loredana flet pas ndarjes por "injoron" Mozzik: S’më ka ndihmuar me karrierën
Loredana dhe Mozzik prej kohësh ata nuk janë më bashkë, por vazhdojnë që t’i bëjnë dedikime njëri-tjetrit.

Loredana, në një intervistë për një radio zvicerane, ka mohuar që Mozzik ta ketë ndihmuar në karrierën e saj muzikore.

“Ai nuk është se bën ndryshim në jetën time, ne shumë rrallë bënim gjëra së bashku turneu ishte ai që na bashkonte. Njerëzit që më kanë ndihmuar ende bashkëpunojnë me mua ata që e bëjnë punën e vërtetë.

I dashuri im ishte atje me mua vetëm se ne ishim bashkë. Ai nuk punoi me të vërtetë në biznes, ai ishte vetëm atje, ai është babai i vajzës sime, dhe kjo gjë nuk do të ndryshojë asnjëherë, është burri im ose ishte kjo nuk ka rëndësi ai do të jetë gjithmonë pjesë e jetës sime“, është shprehur reperja në intervistën e saj.
Shtuar më 11/11/2019, ora 21:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori