Loredana është shtatzënë, dhe këtë sapo e vërtetoi Mozzik
Ai dhe e dashura e tij Loredana Zefi ka kohë që janë në lidhje dhe cdo ditë e më shumë po e shprehin dashurinë e tyre në forma të ndryshme.

Por e kishit menduar ndonjëherë se Mozzik dhe Loredana së shpejti mund të bëhen prindër?

Si duket reperi i famshëm, Mozzik do të bëhet baba. Artisti dhe e dashura e tij Loredana janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Mozzik gjithashtu ka lajmëruar fansat rreth 1 muaj më parë se nuk do të jetë prezent në koncerte deri në janar të vitit 2019.

Kohëve të fundit Mozzik është shpërngulur në Zvicër për të qëndruar më pranë Loredanës, detaje që e bëjnë më të besueshëm lajmin e shtatzënisë.
Shtuar më 30/07/2018, ora 16:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori