Loredana dhe Mozzik rikthehen me ''milionat'' ( FOTO LAJM)

Skandali "Loredana" tërhoqi një vëmendje të madhe. Këngëtarja akuzohet për vjedhjen e 700 mijë frangave por në këtë histori janë përfshirë dhe persona të afërm të saj.

Ndërkohë që çështja është nën hetim nga shteti zvicerian, Loredana dhe Mozzik vijojnë të sjellin projekte të tjera muzikore.

Loredana dhe Mozzik kanë publikuar disa foto në rrjetin social “Instagram”, në të cilat shihet edhe bashkëpunuesi i këtij projekti, Dardan.

Në foton e postuar, Mozzik shkruan: “Së shpejti, A jeni gati? #MillyMilly”

çifti Loredana dhe Mozzik kanë së bashku një vajza, të quajtur Hana, e cila ka ardhur në jetë muaj më parë.
Shtuar më 22/05/2019, ora 11:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori