Lorde shokon fansat, ja se për çfarë dyshojnë
Performancat e këngëtares Lorde kanë qëne të shkëlqyera, por fansat e saj janë çuditur me zërin e saj potent, aq sa menduan se këndoi me "playback”.

Teksa ka performuar në “Saturday Night Live” gjatë fundjavës, teleshikuesit janë impresionuar aq shumë nga performanca e 19-vjeçares me Disclosure, aq sa e kanë akuzuar atë se nuk ka kënduar “live”.

Lord ka reaguar menjëherë në rrjetet sociale duke u shprehur: “Uau, fakti që disa njerëz mendojnë se unë isha duke kënduar me “playback”, është një kompliment i mrekullueshëm.

Nuk mund të rri pa thënë se kurrë nuk kam kënduar dhe kurrë nuk do të këndoj me "playback". /albeu.com/
Shtuar më 17/11/2015, ora 16:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori