Lopez zyrtarisht heq dorë nga Kupa e Botës
Lopez ka hequr dorë nga pjesëmarrja në ceremoninë e hapjes së Kampionatit Botëror në Brazil. Këngetarja ishte e ftuar për të kënduar këngën zyrtare të kampionatit, sëbashku me Pitbull dhe Clauda Leitte.

Burimet zyrtare të FIFA kanë dhënë lajmin se Jennifer Lopez nuk do të jetë gjatë ceremonisë, ashtu siç ishte planifikuar. Pitbull dhe Claudia Leitte do të jenë të vetmit artistë të cilët do performojnë.

Ende nuk dimë pse 44-vjeçarja nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Kupës së Botës. /albeu.com/
Shtuar më 09/06/2014, ora 17:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori