Look-u që shihni në këtë foto i ka kushtuar Taynës sa "qimet e kokës" (FOTO LAJM)

Reperja Tayna i vuri flakën rrjetit me disa foto me bikini, teksa shijonte plazhin në nëntor.

ajo publikoi në llogarinë e saj fotot me këtë look në dukje të thjeshtë, por prisni të mësoni sa i kanë kushtuar Taynës këto rroba e aksesorë.

Faqja “Shqip closet” në Instagram ka zbuluar çmimin e look-ut të Taynëstotal, e cila ka harxhuar sa qimet e kokës!

Tutat “Nike” të reperes kanë kushtuar 240 euro, atletet “Balenciaga” 750 euro dhe ora “Rolex” 11.400 euro.

Pra, në total look-u i Taynës ka kapur shifrën prej 12.390 euro!

Shtuar më 11/11/2020, ora 10:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori