London Noor e adhuron tezen e tij (FOTO LAJM)

Trashëgimtarja e famshme e Top Channel, Lori Hoxha nuk lë rast pa e shprehur dashurinë e pafundme që ka për nipin e saj të vogël, djalin e motrës së saj Sarës.

Por e gjitha ajo dashuri duket se është e anasjelltë pasi London Noor duket se e adhuron tezen e tij.

Lori ka postuar një video në rrjetin social, snapchat ku London vjen nxitimthi në krahët e saj dhe përqafohen duke shpërndarë shumë dashuri për publikun.

Mesa duket London i vogël po mëson që tani të hedhë hapat e parë. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 14:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori